Ile kosztuje godzina obserwacji przez detektywa

– Dzień dobry, ile kosztuje śledzenie za godzinę?

– Nie mamy cennika na godziny. A, tak z ciekawości, ile Pani chce godzin?

– 6 godzin – w przyszłym tygodniu w środę po południu.

– A tak z ciekawości, kogo i dlaczego Pani chce śledzić?

– No męża, bo mnie okłamuje (zdradza)….

– Niestety nie mamy stawek godzinowych w usługach detektywistycznych (stawki godzinowe stosujemy w usługach ochrony).

– A jak dzwoniłam do konkurencji to dostałam taką cenę…..

Ile kosztuje godzina obserwacji przez detektywa?

Takie rozmowy zdarzają się z naszymi potencjalnymi Klientkami i Klientami. Staramy się wyjaśnić dlaczego takie podejście nie jest dobre.

  1. Po pierwsze nie zawsze w dniu, w którym nam się wydaje, że coś się wydarzy – rzeczywiście tak się dzieje. Na przykład szef każe zostać dłużej w pracy, odzywa się ważny klient i wszystkie plany „potencjalnie obserwowanych” ulegają zmianie i wtedy niczego nie udaje się „wyśledzić”.
  2. Samo jednorazowe wyśledzenie spotkania dwóch osób w kawiarni nie zawsze daje jakiekolwiek dowody. Akurat jedna z osób ma jakieś problemy i w tym dniu spotkanie w kawiarni jest „neutralne”.
  3. Nie zawsze można udokumentować daną sytuację: – bo jest ciemno, – osoby spotkały się na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma się gdzie ukryć, – osoby spotkały się w prywatnym zamkniętym budynku, gdzie osoby postronne nie mogę wejść.

Dlatego w rozmowie z detektywem trzeba zacząć od początku: czyli od tego co chcemy osiągnąć, co chcemy udokumentować, jak i w jakim celu. Od tego zależy zakres pracy detektywa, czas i rezultat oraz CENA zlecenia detektywistycznego. I każda sytuacja jest indywidualna, wymaga różnych działań i różnego czasu pracy.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z naszymi detektywami, którzy mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zaproponują optymalne działania.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania pytań.

Telefonicznie – tel. +48 608 331 001.

Mailowo: biuro@detektywistyka24.pl

Lub umówienia się na pierwsze spotkanie konsultacyjne. 

Potrzebujesz profesjonalnej usługi detektywistycznej?